EN
Të gjitha kategoritë

PAJISJET E MJETEVE

home>Produkte>PAJISJET E MJETEVE

YATO YT-38941 TOOL SET WRENCH SOCKET SET 1/4
YATO YT-38941 TOOL SET WRENCH SOCKET SET 1/4
YATO YT-38941 TOOL SET WRENCH SOCKET SET 1/4
YATO YT-38941 TOOL SET WRENCH SOCKET SET 1/4
YATO YT-38941 TOOL SET WRENCH SOCKET SET 1/4

YATO YT-38941 TOOL SET WRENCH SOCKET SET 1/4


Përshkrim
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Brand Name: yato
Numri Modeli: YT-38941 materiali: Stainless çeliku
Emri i Produktit: SISTEMI I BAZS 1/4 ", 3/8" & 1/2 "225PCS Aplikacion: Riparimi i automjeteve
Ngjyra: Ngjyrë argjendi MOQ: 2 PC
Logo: Logo e personalizuar OEM: pranuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: INDUSTRIAL
Size: me porosi  
përshkrim i produktit

 

 

225PCS; 1/2 "<(> & <)> 3/8" <(> & <)> 1/4 "; T ALL GJITHA BAZAT: 6PT, MATERIALI: CRV 50BV30, 2 TONA ME SHKELJE TAT LART, 1 / 2''DR. REGULAR, DIN 3121, AS-DRIVE, LENGTH: 38/42MM, 15PCS (YT-1203 - 10MM/ YT- 1206 - 13MM/ YT-1208 - 15MM/ YT-1209 - 16MM/ YT-1210 - 17MM/ YT-1211 - 18MM/ YT-1212 - 19MM/ YT-1213 - 20MM/ YT-1214 - 21MM/ YT-1215 - 22MM/ YT-1216 - 23MM/ YT-1217 - 24MM/ YT-1218 - 27MM/ YT-1219 - 30MM/ YT-1220 - 32MM), 3/8''DR. I RREGULLT, DIN 3121, AS-DRIVE, GJATSIA: 28/30 mm, 10 copë (YT-3805 - 10 mm / YT-3806 - 11 mm / YT-3807 - 12 mm / YT-3808 - 13 mm / YT-3809 - 14MM / YT-3810 - 15 mm / YT-3811 - 16 mm / YT-3812 - 17 mm / YT-3813 -18 mm / YT-3814 - 19 mm), 1/4 "RD. REGULAR, DIN 3121, AS-DRIVE, LENGTH: 25MM, 14PCS (3.5MM/ YT-1401 - 4MM/ YT-1402 - 4.5MM/ YT-1403 - 5MM/ YT-1404 - 5.5MM/ YT-1405 - 6MM/ YT-1406 - 7MM/ YT- 1407 - 8MM/ YT-1408 - 9MM/ YT-1409 - 10MM/ YT-1410 - 11MM/ YT-1411 - 12MM/ YT-1412 - 13MM/ 14MM); 1/2"DR. DEEP, DIN 3121, AS-DRIVE, LENGTH: 76MM, 9PCS (YT-1223 - 10MM/ YT-1224 - 11MM/ YT-1225 - 12MM/ YT-1226 - 13MM/ YT-1227 - 14MM/ YT-1228 - 15MM/ YT-1230 - 17MM/ YT-1232 - 19MM/ YT-1234 - 21MM), 3/8"DR. DEEP, DIN 3121, AS-DRIVE, LENGTH: 63MM, 5PCS (YT-3820 - 6MM/ YT-3821 - 7MM/ YT-3822 - 8MM/ YT-3823 - 9MM/ YT-3824 - 10MM); SOCKET S.A.E.

 

Të dhënat teknike

simbol YT-38941
EAN 5906083389412
Markë Yato
pesha (kg) 14.7500
Gjatësia [mm] 255

YATO - N IN MARRREVESHJE ME TEKNOLOGJI

 

Qëndrueshmëria, përsosja e ekzekutimit, materialet e shkëlqyera dhe çeliku me cilësi të lartë janë tiparet kryesore teknike të produkteve YATO, të cilat mund të përdoren në tre fusha: punëtori për riparimin e makinave, ndërtim dhe kopsht. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë nga shumë fusha të industrisë. Qëndrueshmëria dhe rezistenca unike e mjeteve YATO i destinuan ata për industri të rëndë dhe aplikime shërbimi.

 

Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

 
HETIM