EN
Të gjitha kategoritë

PAJISJET E MJETEVE

home>Produkte>PAJISJET E MJETEVE

YATO Industrial Black Hot Sale Globe Version S2 40 Pieces Screwdriver Bit Set
YATO Industrial Black Hot Sale Globe Version S2 40 Pieces Screwdriver Bit Set
YATO Industrial Black Hot Sale Globe Version S2 40 Pieces Screwdriver Bit Set
YATO Industrial Black Hot Sale Globe Version S2 40 Pieces Screwdriver Bit Set
YATO Industrial Black Hot Sale Globe Version S2 40 Pieces Screwdriver Bit Set
YATO Industrial Black Hot Sale Globe Version S2 40 Pieces Screwdriver Bit Set

YATO Industrial Black Hot Sale Globe Version S2 40 Pieces Screwdriver Bit Set


Përshkrim
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Brand Name: YATO
Numri Modeli: YT-0400 Lloji i kokës së vidhave: PHILLIPS
Emri i Produktit: SCREWDRIVER BIT Aplikacion: Riparimi i automjeteve
Ngjyra: Ngjyrë argjendi MOQ: 10 PC
Logo: yato OEM: pranuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: INDUSTRIAL
:  
përshkrim i produktit

 

LENGTH: 30-75MM; MATERIAL: S2 STEEL

 
 40PCS: HEX 4-12MM, TORX T20-T55, SPLINE 5-12MM, BIT HOLDER 1/2", 3/8";

Përshkrim

Professional bit set for loosening special screws: torx, spline, hex. Made of the highest quality S2 tool steel, which is characterized by high hardness HRC 58-62, uniform, fine-grained material structure, torsion resistance, high tightening torque - 21.8 Nm, excellent hardening. The variety of bits provides the opportunity to perform many works in specialized mechanical and automotive services.

përmbajtje

30mm TORX tips: T20, T25, T30, T40, T45, T50, T55
75mm TORX tips: T20, T25, T30, T40, T45, T50, T55
30mm SPLINE tips: M5, M6, M8, M10, M12
75mm SPLINE tips: M5, M6, M8, M10, M12
30 mm HEX terminals: H4, H5, H6, H7, H8, H10, H12
75 mm HEX terminals: H4, H5, H6, H7, H8, H10, H12
Adapter with 1/2 "socket for 10 mm bits
Adapter with 3/8 "socket for 10 mm bits
valixhe

Të dhënat teknike

simbol YT-0400
EAN 5906083904004
Markë Yato
pesha (kg) 1.9500
Master Kartoni MC 10
mik 420
Drive 1/2 ", 3/8"
The outer diameter of the tip [mm] 10
Sasia në set 40
Gjatësia [mm] 30.75
material AISI S2
Masat H4-H12, M5-M12, T20-T55

YATO - N IN MARRREVESHJE ME TEKNOLOGJI

 

Qëndrueshmëria, përsosja e ekzekutimit, materialet e shkëlqyera dhe çeliku me cilësi të lartë janë tiparet kryesore teknike të produkteve YATO, të cilat mund të përdoren në tre fusha: punëtori për riparimin e makinave, ndërtim dhe kopsht. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë nga shumë fusha të industrisë. Qëndrueshmëria dhe rezistenca unike e mjeteve YATO i destinuan ata për industri të rëndë dhe aplikime shërbimi.

 
Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

HETIM