EN
Të gjitha kategoritë

PAJISJET E MJETEVE

home>Produkte>PAJISJET E MJETEVE

YATO INDUSTRIAL 126 Pcs Hand Tools Socket Set Open End Wrench Tool Set
YATO INDUSTRIAL 126 Pcs Hand Tools Socket Set Open End Wrench Tool Set
YATO INDUSTRIAL 126 Pcs Hand Tools Socket Set Open End Wrench Tool Set
YATO INDUSTRIAL 126 Pcs Hand Tools Socket Set Open End Wrench Tool Set
YATO INDUSTRIAL 126 Pcs Hand Tools Socket Set Open End Wrench Tool Set
YATO INDUSTRIAL 126 Pcs Hand Tools Socket Set Open End Wrench Tool Set

YATO INDUSTRIAL 126 Pcs Hand Tools Socket Set Open End Wrench Tool Set


Përshkrim
Brand Name: YATO Numri Modeli: YT-38875
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Aplikacion: Riparimi automatik, Riparimi automatik
Paketa: RREGULLORE Përmasat: tjetër
Emri i Produktit: SETIMI I MJETEVE Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 2PC Logo: Logo e personalizuar
OEM: pranuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit

 

 

126PCS, 1/2 "<(> & <)> 3/8" <(> & <)> 1/4 "DR., T ALL GJITHA BAZAT: 6PT, 2 TONA ME SHKELJE TAT LART; 1/2" DR. I RREGULLT, 6PT, CRV 50BV30, DIN 3121, AS-DRIVE, GJATGSIA: 38 / 42MM, 7PCS (YT-1213 - 20MM / YT-1214 - 21MM / YT-1215 - 22MM / YT-1217 - 24MM / YT-1218 - 27MM / YT-1219 - 30MM / YT-1220 - 32MM), 3/8 "DR. I RREGULLT, 6PT, CRV 50BV30, DIN 3121, AS-DRIVE, GJATGSIA: 28/30 mm, 11PCS (YT-3804 - 9MM / YT-3805 - 10MM / YT-3806 - 11MM / YT-3807 - 12MM / YT-3808 - 13 mm / YT- 3809 - 14 mm / YT-3810 - 15 mm / YT-3811 - 16 mm / YT-3812 - 17 mm / YT-3813 - 18 mm / YT-3814 - 19 mm), 1/4 "DR. I RREGULLT, 6PT, CRV 50BV30, DIN 3121, AS- DRIVE, GJATGSIA: 25 mm, 12 copë (YT-1401 - 4MM / YT-1402 - 4.5 mm / YT-1403 - 5 mm / YT-1404 - 5.5 mm / YT-1405 - 6 mm / YT-1406 - 7 mm / YT-1407 - 8 mm / YT - 1408 - 9 mm / YT-1409 - 10 mm / YT-1410 - 11 mm / YT-1411 - 12 mm / YT-1412 - 13 mm); 3/8 "DR. DEEP, CRV 50BV30, DIN 3121, AS-DRIVE, GJATSIA: 63 mm, 4 copë (YT-3827 - 13 mm / YT-3828 - 14 mm / YT-3829 - 15 mm / YT-3831 - 17 mm), 1/4 "DR.

 

 

 

 

Përshkrim
A professional tool kit that has been developed to meet the needs of specialized automotive and mechanical services.
The socket wrenches as well as the drive of the sockets are made of strong, tool chromium-vanadium steel CrV 50BV3.
The caps were made by die forging, and before the hardening process they were calibrated using precision gauges and control devices.
Sockets equipped with AS-Drive system, increasing the maximum torque by 25%, with full protection of the edges of the caps, caps with a two-tone surface finish.
The set also includes bits made of hard S2 steel.
The set enables work requiring very high loads and precision, it allows to perform many service activities related to unscrewing and screwing of threaded connections of various nominal sizes.
The rattles have a three-component handle and 72 teeth (5 steps working stroke). 

përmbajtje

Sockets 1/2" (12,7 mm): 20; 21; 22; 24 mm, L= 38 mm; 27; 30; 32 mm, L= 42 mm
Sockets 3/8" (9,5 mm):9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16 mm, L= 28 mm; 17; 18 mm, 19 mm L= 30 mm
Sockets 1/4" (6,3 mm): 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13 mm, L= 25 mm: CrV 50BV30

Long sockets 3/8" (9,5 mm): 13; 14; 15 mm, 17 mm L= 63 mm

Long sockets 1/4" (6,3 mm): 8; 9; 10; 12 mm, L= 50 mm: 50BV30

Sockets3/8" torx (9,5 mm): E8; E10; E11; E12; E14; E16; E18, E20, CrV 6150

Extensions 1/2 ": 127 mm; 254 mm; 3/8": 76 mm; 152.4 mm; 1/4 ": 50.8 mm

Reduction 3/8 "(F) x 1/2" (M)

Gimbal: 1/2 "; 3/8", 1/4 "

Candle plugs 3/8 ": 16, 21 mm

Ratchet 1/2 ": 72T, L = 255 mm CrV 6140
Ratchet 3/8 ": 72T, L = 200 mm CrV 6140
Ratchet 1/4 ": 72T, L = 155 mm CrV 6140

Screwdriver knob 1/4 ", L = 150 mm

Reduction 1/2" (F) x 3/8" (M); 3/8" (F) x 1/2" (M); 3/8" (F) x 1/4" (M)

1/4" x 1/4" CrV 6140

Bits 1/4 ":flat 4.5; 6.5 mm;PH1, PH3; PZ1; PZ2; torx: T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40;hexagonal 3, 4, 5, 6 mm

Flat screwdriver bits 3/8 ": 5.5, 6.5 mm

Phillips screwdriver tips socket 3/8 ": Ph1; 2xPh2

Torx screwdriver bits on a 3/8 "socket: T20; T30; T40; T45; T50; T55; T60

Hexagonal screwdriver bits on a 3/8 "socket:3; 4; 5; 6; 7 mm

Spline screwdriver bit on 1/2 "tip:M10 L=100 mm

flat mesh joints:8; 10; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19 mm

Semi-open keys: 8x10 mm; 11x12 mm

Screwdrivers for screwdriving: 6x100 mm; PH2x100 mm

6-24V car voltage tester

150 mm pliers

Oil filter wrench: 1/2 ", 3/8" 63 - 120 mm
Allen keys: 1.5; 2; 2.5; 3; 4; 5; 6; 8; 10 mm
RREGULLORE

Të dhënat teknike

simbol YT-38875
EAN 5906083388750
Markë Yato
pesha (kg) 10.1500
Gjatësia [mm] 255

 

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

 
HETIM