EN
Të gjitha kategoritë

PAJISJET E MJETEVE

home>Produkte>PAJISJET E MJETEVE

Professional Tool Set 25Pcs Wrench Combination Spanner Set
Professional Tool Set 25Pcs Wrench Combination Spanner Set
Professional Tool Set 25Pcs Wrench Combination Spanner Set
Professional Tool Set 25Pcs Wrench Combination Spanner Set

Professional Tool Set 25Pcs Wrench Combination Spanner Set


Përshkrim
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Brand Name: yato
Numri Modeli: YT-0365 Lloji: Çelës i mbyllur i hapur
materiali: Stainless çeliku Size: me porosi
Emri i Produktit: SISTEMI I SPANNERIT KOMBINIMIT Aplikacion: Riparimi i automjeteve
Ngjyra: Ngjyrë argjendi MOQ: 3 PC
Logo: Logo e personalizuar OEM: I akuzuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: INDUSTRIAL
:  
përshkrim i produktit
Përshkrim

High-quality YATO flat-spanner wrenches. A set of 25 keys in sizes 6-32mm plus a case.

Projektuar për punë në punëtori profesionale nën ngarkesa të ndryshueshme.
Përmbush standardet DIN 3113.
Made of chrome-vanadium steel.
Çelësat kanë një fund saten estetik dhe një kokë të lëmuar.
Work plane deflected by 15% (makes it easier to maneuver with the key)
12-point end of the key
Special tooth profile for raising the maximum tightening torque by 15% (without damaging the nut)
Satin finish, minimizing key slip contaminated with oil
Rounded shapes of the transition between the head of the key and the handle, polished head
Wrought forged keys
Kalibruar në mënyrë perfekte

 

Përdorimi / Zbatimi i synuar
Projektuar për punë në punëtori profesionale nën ngarkesa të ndryshueshme.

 

përmbajtje

Çelës sateni 6 mm 7 mm 8 mm 9 mm 10 mm 11 mm 12 mm 13 mm 14 mm 15 mm 16 mm 17 mm 18 mm 19 mm 20 mm 21 mm 22 mm 23 mm 24 mm 25 mm 26 mm 27 mm 28 mm 29 mm 30 mm 31 mm 32 mm 

Të dhënat teknike

simbol YT-0365
EAN 5906083903656
Markë Yato
pesha (kg) 5.6670
Master Kartoni MC
mik 96
Këndi [°] 15
Madhësia [mm] 6-32
Set 25

 

Kategoria produkt

 

 

Produkt me shitje të nxehtë

YATO - N IN MARRREVESHJE ME TEKNOLOGJI

 

Qëndrueshmëria, përsosja e ekzekutimit, materialet e shkëlqyera dhe çeliku me cilësi të lartë janë tiparet kryesore teknike të Produktet YATO, të cilat mund të përdoren në tre fusha: punëtori për riparimin e makinave, ndërtim dhe kopsht. Dore dhe pneumatike Mjetet YATO përdoren me sukses nga specialistë nga shumë fusha të industrisë. Qëndrueshmëri dhe rezistencë unike e YATO mjetet i destinonin ato për industri të rëndë dhe aplikime shërbimi.

Rreth nesh

HETIM