EN
Të gjitha kategoritë

Çanta me vegla, kuti veglash dhe kabinete

home>Produkte>Çanta me vegla, kuti veglash dhe kabinete

YATO NEW MODEL PROFESSIONAL CAR REPAIR  MOBILE WORKBENCH TOOL TROLLEY TOOL CABINET   YT-09003
YATO NEW MODEL PROFESSIONAL CAR REPAIR  MOBILE WORKBENCH TOOL TROLLEY TOOL CABINET   YT-09003
YATO NEW MODEL PROFESSIONAL CAR REPAIR  MOBILE WORKBENCH TOOL TROLLEY TOOL CABINET   YT-09003
YATO NEW MODEL PROFESSIONAL CAR REPAIR  MOBILE WORKBENCH TOOL TROLLEY TOOL CABINET   YT-09003
YATO NEW MODEL PROFESSIONAL CAR REPAIR  MOBILE WORKBENCH TOOL TROLLEY TOOL CABINET   YT-09003

YATO NEW MODEL PROFESSIONAL CAR REPAIR MOBILE WORKBENCH TOOL TROLLEY TOOL CABINET YT-09003


Përshkrim
Lloji: kabinet Ngjyra: red, Red
Vendi i origjinës: Kinë Brand Name: YATO
Numri Modeli: YT-09003 Emri i Produktit: MOBILE WORKBENCH
Aplikacion: Riparimi i automjeteve MOQ: 1 PC
Logo: Logo e personalizuar OEM: pranuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: INDUSTRIAL
:  
përshkrim i produktit

 Përshkrimi i produktit
A professional YATO service cabinet. It is equipped with 12 drawers on ball bearing slides. Profiles made of double steel sheet. The universal perforation allows retrofitting the cabinet with additional elements. Central locking and individual closure for each drawer. The cabinet has corner bumpers that protect against accidental damage, such as the car's body. Metal worktop - maximum load on the table 600 kg. Indispensable in car workshops and vehicle service stations.

 

Dimensions: 1130x570x1000MM;

6 Drawers W/ Ball Bearings
(3 Small, 2 Middle, 1 Large), 6 MINI DRAWERS (3 Small, 2 Middle, 1 Large);

Metal Worktop;

Centralised Lock;

Max Capacity: Small Drawer - 25Kg, Middle Drawer - 35Kg, Large Drawer - 35Kg;

DIMENSIONS: Dimensions: Small Drawer - 533X391X58MM, Middle Drawer - 533X391X128MM, Large Drawer - 533X391X195MM;

4 Wheels 160Mm: 2 Fixed, 2 Castors (1 W/ Brake);

Pesha: 102Kg

 

Të dhënat teknike
Numri i indeksit YT-09003
EAN 5906083090035
Markë Yato
Pesha bruto (kg) 109.0000
Master Kartoni MC 1
material Fletë çeliku
Number of drawers 12
Size [cm] 100x113x57

 

Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

HETIM