EN
Të gjitha kategoritë

Çanta me vegla, kuti veglash dhe kabinete

home>Produkte>Çanta me vegla, kuti veglash dhe kabinete

YATO LEGS FOR WORKBENCH, LONG;2PCS TOOL CABINET
YATO LEGS FOR WORKBENCH, LONG;2PCS TOOL CABINET
YATO LEGS FOR WORKBENCH, LONG;2PCS TOOL CABINET

YATO LEGS FOR WORKBENCH, LONG;2PCS TOOL CABINET


Përshkrim
Lloji: kabinet Numri Modeli: YT-08921
Emri i Produktit: LEGS FOR WORKBENCH Aplikacion: Riparimi i automjeteve
Ngjyra: Ngjyrë argjendi MOQ: 2 PC
Logo: yato OEM: pranuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: INDUSTRIAL
:  
përshkrim i produktit

 2PCS; LENGTH: 140CM,

 

MATERIAL: 2MM STEEL SHEET; BLACK PLASTIC POWDER COATED

 

 

 

Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

 
HETIM