EN
Të gjitha kategoritë

Çanta me vegla, kuti veglash dhe kabinete

home>Produkte>Çanta me vegla, kuti veglash dhe kabinete

YATO Hand Tools Auto Repair Wrench Socket Tool Set 126Pcs
YATO Hand Tools Auto Repair Wrench Socket Tool Set 126Pcs
YATO Hand Tools Auto Repair Wrench Socket Tool Set 126Pcs
YATO Hand Tools Auto Repair Wrench Socket Tool Set 126Pcs
YATO Hand Tools Auto Repair Wrench Socket Tool Set 126Pcs

YATO Hand Tools Auto Repair Wrench Socket Tool Set 126Pcs


Përshkrim
Brand Name: YATO Numri Modeli: YT-38881
Aplikacion: Riparimi automatik, Riparimi automatik Emri i Produktit: SISTEMI I BAZS
Ngjyra: Ngjyrë argjendi MOQ: 2 PC
Logo: Logo e personalizuar OEM: pranuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: INDUSTRIAL
Artikulli Nr: YT-38881  
përshkrim i produktit

 Të dhënat teknike

simbol YT-38881
EAN 5906083388811
Markë Yato
peshë (kg) 11.7500
Length [ mm ] 255

 

YATO - N IN MARRREVESHJE ME TEKNOLOGJI

Durability, perfection of execution, excellent materials and high quality steel are the main technical features of YATO products, which can be used in three fields: car repair workshops, construction and garden. Hand and pneumatic YATO tools are successfully used by specialists from many fields of industry. Unique durability and resistance of YATO tools destined them for heavy duty industry and service applications.

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

HETIM