EN
Të gjitha kategoritë

Çanta me vegla, kuti veglash dhe kabinete

home>Produkte>Çanta me vegla, kuti veglash dhe kabinete

YATO Cheap Price Workshop & Box Movable Tool Trolly OEM Mobile Workbench

YATO Cheap Price Workshop & Box Movable Tool Trolly OEM Mobile Workbench


Përshkrim
Lloji: kabinet Vendi i origjinës: : China (Mainland)
Brand Name: yato Numri Modeli: YT-09002
Emri i Produktit: Tryezë lëvizëse Aplikacion: Riparimi i automjeteve
Ngjyra: Ngjyrë argjendi MOQ: 1 PC
Logo: Logo e personalizuar OEM: pranuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: INDUSTRIAL
:  
përshkrim i produktit

 

DIMENSIONS: 1130x570x1000MM; 6 DRAWERS W/ BALL BEARINGS (3 SMALL, 2 MIDDLE, 1 LARGE), 1 LOCABLE BIN WITH SHELFS; METAL WORKTOP; CENTRALISED LOCK; MAX. CAPACITY: SMALL DRAWER - 25KG, MIDDLE DRAWER - 35KG, LARGE DRAWER - 35KG; DIMENSIONS: SMALL DRAWER - 533x391x58MM, MIDDLE DRAWER - 533x391x128MM, LARGE DRAWER - 533x391x195MM; 4 WHEELS 160MM: 2 FIXED, 2 CASTORS (1 W/ BRAKE); WEIGHT: 87KG

Përshkrim


Professional service cabinet equipped with 6 centrally closed drawers. They have ball guides based on a multi-ball mechanism for heavy loads. The service cabinet has:
- three small drawers (load up to 25 kg / drawer), dimensions 533x391x58 mm
- two medium drawers (load up to 35 kg / drawer), dimensions 533x391x128 mm
- one large drawer with a load capacity of 35 kg, dimensions 533x391x195 mm
In addition to the space developed with drawers, this cabinet has lockable shelves for larger tools. The service cabinet has a metal worktop - a maximum worktop load of 600 kg. Four large 160 mm rubber wheels ensure excellent maneuverability, and an effective brake means that the cabinet can be safely placed in the desired place.
The powder-coated cabinet has the highest standard of performance.
The overall dimensions of the service cabinet are: 1130 x 570 x 1000 mm. 

Të dhënat teknike

simbol YT-09002
EAN 5906083090028
Markë Yato
pesha (kg) 91.0000
Master Kartoni MC 1
material fletë çeliku
Sasia e sirtareve 6
Madhësia [cm] 100x113x57

YATO - N IN MARRREVESHJE ME TEKNOLOGJI

 

Qëndrueshmëria, përsosja e ekzekutimit, materialet e shkëlqyera dhe çeliku me cilësi të lartë janë tiparet kryesore teknike të produkteve YATO, të cilat mund të përdoren në tre fusha: punëtori për riparimin e makinave, ndërtim dhe kopsht. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë nga shumë fusha të industrisë. Qëndrueshmëria dhe rezistenca unike e mjeteve YATO i destinuan ata për industri të rëndë dhe aplikime shërbimi.

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

HETIM