EN
Të gjitha kategoritë

Çanta me vegla, kuti veglash dhe kabinete

home>Produkte>Çanta me vegla, kuti veglash dhe kabinete

YATO 2019 Hot Sale YATO Professional 81 pcs hand tools  Hand Tool Set YT-38951
YATO 2019 Hot Sale YATO Professional 81 pcs hand tools  Hand Tool Set YT-38951
YATO 2019 Hot Sale YATO Professional 81 pcs hand tools  Hand Tool Set YT-38951
YATO 2019 Hot Sale YATO Professional 81 pcs hand tools  Hand Tool Set YT-38951
YATO 2019 Hot Sale YATO Professional 81 pcs hand tools  Hand Tool Set YT-38951
YATO 2019 Hot Sale YATO Professional 81 pcs hand tools  Hand Tool Set YT-38951

YATO 2019 Hot Sale YATO Professional 81 pcs hand tools Hand Tool Set YT-38951


Përshkrim
Ngjyra: Tan, Argjend Brand Name: YATO
Numri Modeli: YT-38951 Vendi i origjinës: Kinë
Aplikacion: Industry, Service, Industry, Service Paketa: kuti
Emri i Produktit: 81 PCS TOOLS SET MOQ: 1 PC
Logo: Logo e personalizuar OEM: pranuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: INDUSTRIAL
:  
përshkrim i produktit

 

Përshkrim

Box with Yato tools. It contains 80 pieces of the most commonly used hand tools, useful for maintaining the movement in the production hall for small works in a mechanical workshop or garage. The box is made of galvanized sheet 0.6 mm.
Sockets made of strong CrV 50BV30 tool steel. The ratchet has 72 teeth, made of CrV 6140 steel, and the bits are made of AISI S2 steel.

Përdorimi / Zbatimi i synuar

Industry, Service

përmbajtje

Sockets 1/2 ": 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19 mm, L = 38 mm
Sockets 1/4 ": 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm, L = 25 mm

Candle cap 1/2 ", 21 mm

Ratchet 1/2 ", 72T, L = 255 mm

Bit screwdriver 1/4 ", L = 150 mm

1/4 "to 1/4" bit

1/4 "flat bits: 3 mm (2 pcs.), 4 mm (2 pcs.), 5 mm (2 pcs.), 5.5 mm (2 pcs.), 6 mm (2 pcs.) Length L = 25 mm

Bits 1/4 ", PHILIPS: PH0, PH1 (2 pieces), PH2 (2 pieces), PH3 length L = 25 mm
Bits 1/4 ", POZIDRIVE: PZ0, PZ1 (2 pcs.), PZ2 length L = 25 mm

Slotted screwdrivers: 5x75 mm, 6x100 mm, 8x150 mm
PHILIPS screwdrivers: PH1x75 mm, PH2x100 mm

Çelësa kombinues: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19 mm

Imbusy HEX: 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 5.5, 6 mm

Imbusy TORX: T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40

Pliers type 180 mm
Side cutting pliers 160 mm
Straight nose pliers 160 mm
Hydraulic folding pliers 250 mm

Locksmith's hammer 300g
Cutter with a 18mm pointed blade SK2
Spare blade for blade with 18 mm SK2 broken blade

 

 

Të dhënat teknike

simbol YT-38951
EAN 5906083389511
Markë Yato
pesha (kg) 11.0000
Master Kartoni MC 1
mik 24
Madhësia e folesë [mm] 10-19, 5-13
Gjatësia [mm] 255
material CrV6140, CrV50BV30
Sasia [copë] 80


  

Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

 
HETIM