EN
Të gjitha kategoritë

Çanta me vegla, kuti veglash dhe kabinete

home>Produkte>Çanta me vegla, kuti veglash dhe kabinete

WORKBENCH YT-08920

WORKBENCH YT-08920


Përshkrim
Lloji: kabinet Emri i Produktit: WORKBENCH
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 1 PC Logo: yato
OEM: I akuzuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit

WORKTOP LENGTH: 1.5M;

 

SURFACE WIDTH: 780MM;

 

HEIGHT: 830MM;

CARRYING CAPACITY: 1000KGS;

 

MATERIAL: COLD ROLLED SHEET; ABS WORKTOP; CENTRAL CROSS-BAR;

 

PESHA: 64 kg

 

GJATESIA: 30-75MM; MATERIALE: Çeliku S2

 

 

 

 
Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

 
HETIM