EN
Të gjitha kategoritë

Çanta me vegla, kuti veglash dhe kabinete

home>Produkte>Çanta me vegla, kuti veglash dhe kabinete

VOREL Vegla dore për ruajtjen e modelit të ri në mjetin e kabinetit me rul Kutia e gjoksit 58540
VOREL Vegla dore për ruajtjen e modelit të ri në mjetin e kabinetit me rul Kutia e gjoksit 58540
VOREL Vegla dore për ruajtjen e modelit të ri në mjetin e kabinetit me rul Kutia e gjoksit 58540
VOREL Vegla dore për ruajtjen e modelit të ri në mjetin e kabinetit me rul Kutia e gjoksit 58540
VOREL Vegla dore për ruajtjen e modelit të ri në mjetin e kabinetit me rul Kutia e gjoksit 58540
VOREL Vegla dore për ruajtjen e modelit të ri në mjetin e kabinetit me rul Kutia e gjoksit 58540

VOREL Vegla dore për ruajtjen e modelit të ri në mjetin e kabinetit me rul Kutia e gjoksit 58540


Përshkrim
Lloji: kabinet Ngjyra: YELLOW AND BLACK, Yellow&Black
Vendi i origjinës: Kinë Brand Name: VOREL
Numri Modeli: 58540 Emri i Produktit: ROLLER CABINET
Aplikacion: Riparimi i automjeteve MOQ: 1 PC
Logo: yato OEM: pranuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: DIY ,HOME
Style: Mobile Tool Trolley  
përshkrim i produktit

 

 
 
Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

 
 
HETIM