EN
Të gjitha kategoritë

Çanta me vegla, kuti veglash dhe kabinete

home>Produkte>Çanta me vegla, kuti veglash dhe kabinete

SHUTTER CABINET  YT-09061

SHUTTER CABINET YT-09061


Përshkrim
Lloji: kabinet Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë
Brand Name: yato Numri Modeli: YT-09061
Size: me porosi Emri i Produktit: SHUTTER CABINET
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 1 PC Logo: Logo e personalizuar
OEM: pranuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit

 


  
Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

 
HETIM