EN
Të gjitha kategoritë

Çanta me vegla, kuti veglash dhe kabinete

home>Produkte>Çanta me vegla, kuti veglash dhe kabinete

CONNECTION STEEL PIPES SET FOR TOOL CABINETS

CONNECTION STEEL PIPES SET FOR TOOL CABINETS


Përshkrim
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Brand Name: yato
Numri Modeli: YT-09071 materiali: Stainless çeliku
Size: me porosi Emri i Produktit: STEEL PIPES SET
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 20 PC Logo: yato
OEM: I akuzuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit

FOR CONNECTING BACKWALL YT-09072; DIMENSIONS 48.5*2.8CM; Q'TY: 2PCS

 

 

Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

 
HETIM