EN
Të gjitha kategoritë

Çanta me vegla, kuti veglash dhe kabinete

home>Produkte>Çanta me vegla, kuti veglash dhe kabinete

CHEST ASSEMBLY;2PCS

CHEST ASSEMBLY;2PCS


Përshkrim
Emri i Produktit: CHEST ASSEMBLY Aplikacion: Riparimi i automjeteve
Ngjyra: Ngjyrë argjendi MOQ: 240 PC
Logo: Logo e personalizuar OEM: I akuzuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: INDUSTRIAL
:  
përshkrim i produktit

 2PCS; DIMENSIONS: 50x10x35CM; L-SHAPE METAL SHEET WITH HOLES TO ASSEMBLE THE CHEST

 

 

 

Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

 
HETIM