EN
Të gjitha kategoritë

SPANNERS

home>Produkte>SPANNERS

YATO YT-0143 FLARE NUT WRENCH SET 8X10, 11X12, 13X14, 15X17MM
YATO YT-0143 FLARE NUT WRENCH SET 8X10, 11X12, 13X14, 15X17MM
YATO YT-0143 FLARE NUT WRENCH SET 8X10, 11X12, 13X14, 15X17MM

YATO YT-0143 FLARE NUT WRENCH SET 8X10, 11X12, 13X14, 15X17MM


Përshkrim
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Brand Name: yato
Numri Modeli: YT-0143 materiali: Stainless çeliku
Emri i Produktit: pikëllim Aplikacion: Riparimi i automjeteve
Ngjyra: Ngjyrë argjendi MOQ: 1 PC
Logo: Logo e personalizuar OEM: I akuzuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë Size: me porosi
:  
përshkrim i produktit

 

Product name: Flare nut wrench set

Size:8×10,11×12,13×14,15×17mm

4PCS: 8X10, 11X12, 13X14, 15X17MM; 

MATERIAL: CRV 6140; MIRROR POLISHED; 

AMERICAN TYPE; 15 DEGR. OFFSET;

STAMPING: 1SIDE - YATO LOGO & ITEM NO & SIZE, 2SIDE - CHROME VANADIUM & SIZE

 

Të dhënat teknike

simbol YT-0143
EAN 5906083901430
Markë Yato
pesha (kg) 0.4900
Master Kartoni MC 50
Kutia e brendshme IB 25
mik 900
Këndi [°] 15
Madhësia [mm] 8-17
Set 4

YATO - N IN MARRREVESHJE ME TEKNOLOGJI

 

Qëndrueshmëria, përsosja e ekzekutimit, materialet e shkëlqyera dhe çeliku me cilësi të lartë janë tiparet kryesore teknike të produkteve YATO, të cilat mund të përdoren në tre fusha: punëtori për riparimin e makinave, ndërtim dhe kopsht. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë nga shumë fusha të industrisë. Qëndrueshmëria dhe rezistenca unike e mjeteve YATO i destinuan ata për industri të rëndë dhe aplikime shërbimi.

 

Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 
Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

 
HETIM