EN
Të gjitha kategoritë

SPANNERS

home>Produkte>SPANNERS

YATO YT-0007 INDUSTRIAL WHOLESALE PRICE COMBINATION SPANNER 7MM

YATO YT-0007 INDUSTRIAL WHOLESALE PRICE COMBINATION SPANNER 7MM


Përshkrim
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Brand Name: yato
Numri Modeli: YT-0007 materiali: Stainless çeliku
Emri i Produktit: SPANNER KOMBINIMI 7 mm Aplikacion: Riparimi i automjeteve
Ngjyra: Ngjyrë argjendi MOQ: 600 PC
Logo: Logo e personalizuar OEM: I akuzuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: INDUSTRIAL
Size: me porosi  
përshkrim i produktit

Madhësia: 7 mm; 

LLOJI GJERMAN; FINISHI SATIN; 15 DEG Kompensim;

MATERIAL: CRV 6140; HRC 48-52; AS-DRIVE; 12PT; DIN 3113

Përshkrim

15º offset spanner.

prej çeliku vanadium kromi
satin key surface.

Të dhënat teknike

simbol YT-0007
EAN 5906083900075
Markë Yato
pesha (kg) 0.0280
Master Kartoni MC 600
mik 14400
Këndi [°] 15
Madhësia [mm] 7

YATO - N IN MARRREVESHJE ME TEKNOLOGJI

 

Qëndrueshmëria, përsosja e ekzekutimit, materialet e shkëlqyera dhe çeliku me cilësi të lartë janë tiparet kryesore teknike të produkteve YATO, të cilat mund të përdoren në tre fusha: punëtori për riparimin e makinave, ndërtim dhe kopsht. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë nga shumë fusha të industrisë. Qëndrueshmëria dhe rezistenca unike e mjeteve YATO i destinuan ata për industri të rëndë dhe aplikime shërbimi.

 

Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

HETIM