EN
Të gjitha kategoritë

SPANNERS

home>Produkte>SPANNERS

YATO Y-2168 ADJUSTABLE PROFESSIONAL HOT SELLING FACTORY PRICE OPEN END WRENCH 300MM
YATO Y-2168 ADJUSTABLE PROFESSIONAL HOT SELLING FACTORY PRICE OPEN END WRENCH 300MM

YATO Y-2168 ADJUSTABLE PROFESSIONAL HOT SELLING FACTORY PRICE OPEN END WRENCH 300MM


Përshkrim
Trashësia: 1 1 / 8in Kapaciteti i nofullës: 1 1 / 2IN
Kapaciteti maksimal i momentit rrotullues: 2000 lb-ft Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë
Brand Name: yato Numri Modeli: YT-2168
materiali: Stainless çeliku Emri i Produktit: rregullueshme
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 240 PC Logo: Logo e personalizuar
OEM: I akuzuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL Size: me porosi
:  
përshkrim i produktit

 GJATSIA: 100 mm (4 ");

 

MATERIALE: 45 # Çeliku i karbonit; DREJT GJYSM E DIPPED; KOKA ME SHKALL

 
Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

 
HETIM