EN
Të gjitha kategoritë

SPANNERS

home>Produkte>SPANNERS

YATO 13MM Wholesale Factory Stainless Steel Types Of Spanner YT-0013 Combination Spanner
YATO 13MM Wholesale Factory Stainless Steel Types Of Spanner YT-0013 Combination Spanner

YATO 13MM Wholesale Factory Stainless Steel Types Of Spanner YT-0013 Combination Spanner


Përshkrim
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Brand Name: yato
Numri Modeli: YT-0013 materiali: Stainless çeliku
Emri i Produktit: SPANNER KOMBINIMI 13 mm Aplikacion: Riparimi i automjeteve
Ngjyra: Ngjyrë argjendi MOQ: 100 PC
Logo: yato OEM: I akuzuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: INDUSTRIAL
Size: me porosi  
përshkrim i produktit
SIZE: 13MM;
GERMAN TYPE; SATIN FINISH; 15 DEG OFFSET;
MATERIALE: CRV 6140; HRC 48-52; SI-DRIVE; 12PT; DIN 3113

Të dhënat teknike

simbol YT-0013
EAN 5906083900136
Markë Yato
pesha (kg) 0.0880
Master Kartoni MC 240
mik 8400
Këndi [°] 15
Madhësia [mm] 13

YATO - N IN MARRREVESHJE ME TEKNOLOGJI

 

Qëndrueshmëria, përsosja e ekzekutimit, materialet e shkëlqyera dhe çeliku me cilësi të lartë janë tiparet kryesore teknike të produkteve YATO, të cilat mund të përdoren në tre fusha: punëtori për riparimin e makinave, ndërtim dhe kopsht. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë nga shumë fusha të industrisë. Qëndrueshmëria dhe rezistenca unike e mjeteve YATO i destinuan ata për industri të rëndë dhe aplikime shërbimi.

 

Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 
Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

 
HETIM