EN
Të gjitha kategoritë

BOTAT DHE BOTAT E NDIKIMIT

home>Produkte>BOTAT DHE BOTAT E NDIKIMIT

YT-1012 IMPACT SOCKET 1/2

YT-1012 IMPACT SOCKET 1/2


Përshkrim
Vendi i origjinës: China, CN Brand Name: yato
Numri Modeli: YT-1012 Emri i Produktit: SISTEMI I NDIKIMIT 1/2 "X22MM
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 1 PC Logo: yato
OEM: pranuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit
 
SIZE: 1/2"X22MM;
MATERIAL: CRMO SCM-440 BLACK PHOSPHATIC FINISH; LASER PRINTED LOGO
 
Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 
Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

 
HETIM