EN
Të gjitha kategoritë

BOTAT DHE BOTAT E NDIKIMIT

home>Produkte>BOTAT DHE BOTAT E NDIKIMIT

YATO TOOL SET  SOCKET SET 1/4
YATO TOOL SET  SOCKET SET 1/4
YATO TOOL SET  SOCKET SET 1/4
YATO TOOL SET  SOCKET SET 1/4
YATO TOOL SET  SOCKET SET 1/4

YATO TOOL SET SOCKET SET 1/4


Përshkrim
Numri Modeli: YT-38872 Emri i Produktit: SISTEMI I BAZS
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 2 PC Logo: Logo e personalizuar
OEM: pranuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit

 

 

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

HETIM