EN
Të gjitha kategoritë

BOTAT DHE BOTAT E NDIKIMIT

home>Produkte>BOTAT DHE BOTAT E NDIKIMIT

YATO SOCKET SET 1/2
YATO SOCKET SET 1/2
YATO SOCKET SET 1/2

YATO SOCKET SET 1/2


Përshkrim
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Brand Name: yato
Numri Modeli: YT-38821 materiali: Stainless çeliku
Emri i Produktit: SISTEMI I BAZS Aplikacion: Riparimi i automjeteve
Ngjyra: Ngjyrë argjendi MOQ: 10 PC
Logo: Logo e personalizuar OEM: pranuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: INDUSTRIAL
Size: me porosi  
përshkrim i produktit

 

 

 

 

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

 
HETIM