EN
Të gjitha kategoritë

BOTAT DHE BOTAT E NDIKIMIT

home>Produkte>BOTAT DHE BOTAT E NDIKIMIT

SOCKET SET 1/4
SOCKET SET 1/4
SOCKET SET 1/4
SOCKET SET 1/4
SOCKET SET 1/4

SOCKET SET 1/4


Përshkrim
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Brand Name: yato
Numri Modeli: YT-38801 materiali: Stainless çeliku
Size: me porosi Emri i Produktit: SISTEMI I BAZS
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 2 PC Logo: Logo e personalizuar
OEM: I akuzuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit

 

 

 

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

 
HETIM