EN
Të gjitha kategoritë

BOTAT DHE BOTAT E NDIKIMIT

home>Produkte>BOTAT DHE BOTAT E NDIKIMIT

Socket and tool sets 1/4,3/8, 1/2The New Hot Socket Spanner Set 1/2
Socket and tool sets 1/4,3/8, 1/2The New Hot Socket Spanner Set 1/2

Socket and tool sets 1/4,3/8, 1/2The New Hot Socket Spanner Set 1/2


Përshkrim
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Brand Name: yato
Numri Modeli: YT-3877 materiali: Stainless çeliku
Size: me porosi Emri i Produktit: SISTEMI I BAZS
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 240 PC Logo: Logo e personalizuar
OEM: I akuzuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit

 

 

Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

 
HETIM