EN
Të gjitha kategoritë

BOTAT DHE BOTAT E NDIKIMIT

home>Produkte>BOTAT DHE BOTAT E NDIKIMIT

Socket and tool sets 1/4, 3/8, 1/2 SOCKET SET 3/8
Socket and tool sets 1/4, 3/8, 1/2 SOCKET SET 3/8
Socket and tool sets 1/4, 3/8, 1/2 SOCKET SET 3/8

Socket and tool sets 1/4, 3/8, 1/2 SOCKET SET 3/8


Përshkrim
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Brand Name: yato
Numri Modeli: YT-3855 materiali: Stainless çeliku
Size: me porosi Emri i Produktit: SISTEMI I BAZS
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 10 PC Logo: Logo e personalizuar
OEM: I akuzuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit

 

 
Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

 
HETIM