EN
Të gjitha kategoritë

BOTAT DHE BOTAT E NDIKIMIT

home>Produkte>BOTAT DHE BOTAT E NDIKIMIT

IMPACT SOCKET 3/8

IMPACT SOCKET 3/8


Përshkrim
Vendi i origjinës: Kinë Emri i Produktit: IMPACT SOCKET
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 240 PC Logo: Logo e personalizuar
OEM: I akuzuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit

 3/8" DR.; 10 MM; CR-MO STEEL (SCM-440); BLACK PHOSPHATED FINISH; AS-DRIVE; LASER PRINTED LOGO AND SIZE

 

 

Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

 
HETIM