EN
Të gjitha kategoritë

SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

home>Produkte>SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

YATO YT-41605 POWER TOOL ACCESSORIES 25PCS CO-HSS TWIST DRILL BIT SET

YATO YT-41605 POWER TOOL ACCESSORIES 25PCS CO-HSS TWIST DRILL BIT SET


Përshkrim
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Brand Name: YATO
Numri Modeli: YT-41605 Lloji: Stërvitja Bit Bit
Përdorimi: Shpimi metalik Emri i Produktit: PIKA E BITUAR
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: BLACK
MOQ: 10 PC Logo: Logo e personalizuar
OEM: I akuzuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit

 

25 PCS, DIN 338, M35, TIP ANGLE 135 DEG., CYLINDRICAL SHANK, SIZES: 1/ 1.5/ 2/ 2.5/ 3/ 3.5/ 4/ 4.5/ 5/ 5.5/ 6/ 6.5/ 7/ 7.5/ 8/ 8.5/ 9/ 9.5/ 10/ 10.5/ 11/ 11.5/ 12/ 12.5/ 13 MM

Përshkrim

Cobalt metal drill bit set 25 pieces. High temperature resistant.

Seti përfshin 25 stërvitje me një diametër [mm]:
1; 1.5; 2; 2.5; 3; 3,5; 4; 4.5; 5; 5.5; 6; 6.5; 7; 7.5; 8; 8.5; 9; 9.5; 10; 10.5; 11; 11.5; 12; 12.5; 13

Përdorimi / Zbatimi i synuar

- industria
- për shpime precize në materiale të vështira, p.sh. çelik inox, metale me ngjyra, plastike, çelik inox dhe rezistent ndaj acidit

përmbajtje

A box with drill sizes.
25 bit stërvitje

Të dhënat teknike

simbol YT-41605
EAN 5906083416057
Markë Yato
pesha (kg) 1.1000
Diametri [mm] 1-13
material kobalt
Aplikacion Metal
Trajtuar Cilindrik

 

 

Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

HETIM