EN
Të gjitha kategoritë

SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

home>Produkte>SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

YATO Wholesale Heavy Duty Socket Screw Wrench Set Socket Set Wholesale Price 1/2
YATO Wholesale Heavy Duty Socket Screw Wrench Set Socket Set Wholesale Price 1/2
YATO Wholesale Heavy Duty Socket Screw Wrench Set Socket Set Wholesale Price 1/2

YATO Wholesale Heavy Duty Socket Screw Wrench Set Socket Set Wholesale Price 1/2


Përshkrim
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Brand Name: yato
Numri Modeli: YT-3870 materiali: Stainless çeliku
Size: me porosi Emri i Produktit: SISTEMI I PRESS 1/2 "18PCS
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 6 PC Logo: Logo e personalizuar
OEM: pranuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit

  

 

18PCS; 1/2"; ALL SOCKETS: 6PT, MATERIAL: CRV 50BV30, 2 TONE WITH LATHE KNURLING, 1/2''DR. REGULAR, DIN 3121, AS-DRIVE, L ENGTH: 38/42MM, 13PCS (YT-1204 - 11MM/ YT-1206 - 13MM/ YT-1207 - 14MM/ YT-1208 - 15MM/ YT-1210 - 17MM/ YT-1212 - 19MM/ Y T-1214 - 21MM/ YT-1215 - 22MM/ YT-1216 - 23MM/ YT-1217 - 24MM/ YT-1218 - 27MM/ YT-1219 - 30MM/ YT-1220 - 32MM); EXTENSIO N BAR 1/2"DR., CRV 50BV30, LENGTH: 127MM (YT-1247); SPARK PLUG SOCKET 1/2"DR., CRV 50BV30, LENGTH: 64MM, 16MM (YT-1253) , 21MM (YT-1254); CURVED RATCHET HANDLE WITH TPR HANDLE 1/2"DR., LENGTH: 255MM, CRV6140 (YT-0732); FLEXIBLE HANDLE 1/2" DR., CRV 50BV30, LENGTH: 457MM (YT-1242)

Përshkrim

A professional tool kit that has been developed to meet the needs of specialized car and mechanical services. The socket wrenches and the socket drive are made of durable CrV 50BV3 chrome vanadium tool steel. Caps equipped with the AS-Drive system, increasing the maximum torque by 25%, with full protection of the nut rims, caps with a two-tone surface finish. The caps were made by matrix forging, and before the hardening process they were calibrated using precise gauges and control devices. The set enables work requiring very high loads and precision, allows to perform many service activities related to unscrewing and screwing of threaded connections of various nominal sizes. The ratchet has a three-component handle and 72 teeth (5-step working stroke).

përmbajtje

1/2 "sockets: 11; 13; 14; 15; 17; 19; 21; 22; 23; 24, L = 38 mm, 27; 30; 32 mm, L = 42 mm
Ratchet: 1/2 ", 72T, 255 mm
Knob with joint: 1/2 ", 457 mm;
Zgjatim 1/2 ": 127 mm
Kapakë qiriri 1/2 ": 16; 21 mm
valixhe

Të dhënat teknike

simbol YT-3870
EAN 5906083938702
Markë Yato
pesha (kg) 4.0830
Master Kartoni MC 6
mik 96
Lloji i folesë SI-SHIKONI
Madhësia e folesë [mm] 11-32
Gjatësia [mm] 255
material CrV6140, CrV50BV30
Sasia [copë] 18
Madhësia [inç] 1 / 2

YATO - N IN MARRREVESHJE ME TEKNOLOGJI

 

Qëndrueshmëria, përsosja e ekzekutimit, materialet e shkëlqyera dhe çeliku me cilësi të lartë janë tiparet kryesore teknike të produkteve YATO, të cilat mund të përdoren në tre fusha: punëtori për riparimin e makinave, ndërtim dhe kopsht. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë nga shumë fusha të industrisë. Qëndrueshmëria dhe rezistenca unike e mjeteve YATO i destinuan ata për industri të rëndë dhe aplikime shërbimi.

 

Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

HETIM