EN
Të gjitha kategoritë

SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

home>Produkte>SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

Yato SCREWDRIVERS High Hardness 1/4
Yato SCREWDRIVERS High Hardness 1/4

Yato SCREWDRIVERS High Hardness 1/4


Përshkrim
Mbaro: natyror Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: yato Numri Modeli: YT-7808
Lloji i kokës së vidhave: Torx Size: me porosi
Emri i Produktit: 1/4"X25MM BITS PH#2 //1PC Aplikacion: Riparimi i automjeteve
Ngjyra: Ngjyrë argjendi MOQ: 100 PC
Logo: Logo e personalizuar OEM: pranuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: INDUSTRIAL
:  
përshkrim i produktit

 1/4"X25MM STANDARD BITS COLD FORGED PH#2;

 

MATERIAL: S2 STEEL, SANDBLASTED,

 

HARDNESS: 58-62 HRC, EACH PIECE STAMPED SIZE, “S2”, YATO LOGO

 

Të dhënat teknike

simbol YT-7808
EAN 5906083978081
Markë Yato
Pesha (kg) 0.2750
Master Kartoni MC 40
Kutia e brendshme IB 20
mik 1200
Drive Gjashtëkëndësh 1/4 "
Type of screwdriver bit PH
Madhësia [mm] PH2
Gjatësia [mm] 25
material AISI S2
Lloji i automjetit Gjashtëkëndësh 1/4 "

YATO - N IN MARRREVESHJE ME TEKNOLOGJI

 

Qëndrueshmëria, përsosja e ekzekutimit, materialet e shkëlqyera dhe çeliku me cilësi të lartë janë tiparet kryesore teknike të produkteve YATO, të cilat mund të përdoren në tre fusha: punëtori për riparimin e makinave, ndërtim dhe kopsht. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë nga shumë fusha të industrisë. Qëndrueshmëria dhe rezistenca unike e mjeteve YATO i destinuan ata për industri të rëndë dhe aplikime shërbimi.

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

HETIM