EN
Të gjitha kategoritë

SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

home>Produkte>SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

YATO SCREWDRIVERS & SCREWDRIVERS BITS Accepted OEM 8PCS Multi Screwdriver Set

YATO SCREWDRIVERS & SCREWDRIVERS BITS Accepted OEM 8PCS Multi Screwdriver Set


Përshkrim
Vendi i origjinës: Kinë Brand Name: YATO
Numri Modeli: YT-25975 Lloji i kokës së vidhave: Torx
Size: T5 T6 T7 T8 Emri i Produktit: AROSHURA 1/2 "1356NM
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 24 PC Logo: Logo e personalizuar
OEM: pranuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit

Përshkrim
Set of eight professional screwdrivers. The spindle is made of steel with the symbol S2, hardened to about 58 HRC. The surface of the mandrel is satined, the working tip is hardened and sanded / reinforces the stability of the tip. Handle made of appropriately selected materials of different hardness

Përdorimi / Zbatimi i synuar
Për punë profesionale të montimit në industri të ndryshme.

 

Përshkrim

A set of eight professional screwdrivers. The stem is made of steel with S2 symbol, hardened to approximately 58 HRC. The surface of the mandrel is satined, the working tip is hardened and sandblasted / this strengthens the stability of the tip /. The handle is made of carefully selected materials of different hardness

Përdorimi / Zbatimi i synuar

Për punë profesionale të montimit në industri të ndryshme.

 

Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

HETIM