EN
Të gjitha kategoritë

SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

home>Produkte>SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

DREJTIT PITR BITT E VREDHSIT YATO ME adaptorin e vogël YT-2781

DREJTIT PITR BITT E VREDHSIT YATO ME adaptorin e vogël YT-2781


Përshkrim
Vendi i origjinës: Kinë Brand Name: YATO
Numri Modeli: YT-2781 Emri i Produktit: DREJT SHENJE
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 96PC Logo: Logo e personalizuar
OEM: I akuzuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit

 1/4 "; MATERIALE: CRV

 

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

 
NA KONTAKTONI
HETIM