EN
Të gjitha kategoritë

SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

home>Produkte>SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

YATO repair watch  Professional Precision pocket Screwdriver Set 6PCS

YATO repair watch Professional Precision pocket Screwdriver Set 6PCS


Përshkrim
Vendi i origjinës: Kinë Brand Name: YATO
Numri Modeli: YT-25861 Size: me porosi
Emri i Produktit: SIGURIMI I SCREWDRIVER Aplikacion: Riparimi i automjeteve
Ngjyra: Ngjyrë argjendi MOQ: 240 PC
Logo: Logo e personalizuar OEM: I akuzuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: INDUSTRIAL
:  
përshkrim i produktit

 

6PCS: YT-25802 (SL 1.4X50MM), YT-25805 (SL 2.0X50MM), YT-25807 (SL 2.4X50MM), YT-25833 (PH00X50MM), YT-25835 (PH0X50MM), YT-25838 (PH1X50MM);

 

MATERIALE PADR SHTPI: S2; HRC 57-61; Doreza e Ngjyrave TPV / PP 3

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

 
HETIM