EN
Të gjitha kategoritë

SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

home>Produkte>SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

YATO 22 IN 1 SCREWDRIVER SET YT-2797

YATO 22 IN 1 SCREWDRIVER SET YT-2797


Përshkrim
Vendi i origjinës: Kinë Brand Name: YATO
Numri Modeli: YT-2797 Size: me porosi
Emri i Produktit: SCREWDRIVER SET Aplikacion: Riparimi i automjeteve
Ngjyra: Ngjyrë argjendi MOQ: 100 PC
Logo: Logo e personalizuar OEM: pranuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: INDUSTRIAL
:  
YATO
përshkrim i produktit

 

 

12PCS; 1PC HANDLE; 11PCS DOUBLE END BITS, LENGTH: 175MM, SIZES (SL 4MM X SL 5.5MM, SL 6.5MM X PH3, PH1 X PH2, PZ1 X PZ2, T10 X T15, T20 X T25, HEX 3 X HEX BALL 3, HEX 4 X HEX BALL 4, HEX 5 X HEX BALL 5, HEX 6 X HEX BALL 6, T30 X T40);

 

BLADE MATERIAL: SVCM; SATIN CHROME PLATED; 3 COLOUR YATO HANDLE; INJECTED YATO LOGO; HANDLE COLOURS: BLACK & RED & WHITE; BAR CODE PRINTING ON HANDLE; LOGO SIZE AND ITEM NO. PRINTED ON TOP OF HANDLE; MATERIAL AND LOGO LASER PRINTED ON BLADE

Kategoria produkt

 
Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

 
HETIM