EN
Të gjitha kategoritë

SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

home>Produkte>SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

SOCKET Wrench SET 1/2

SOCKET Wrench SET 1/2


Përshkrim
Trashësia: 1 1 / 8in Kapaciteti i nofullës: 1 1/2IN, 3in
Kapaciteti maksimal i momentit rrotullues: 2000lb-ft, 200N-m, 700lb-ft Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë
Brand Name: yato Numri Modeli: YT-3868
materiali: Stainless çeliku Emri i Produktit: SISTEMI I BAZS
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 6 PC Logo: Logo e personalizuar
OEM: pranuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL Size: me porosi
:  
përshkrim i produktit

 

 
Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

 
HETIM