EN
Të gjitha kategoritë

SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

home>Produkte>SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

SCREWDRIVER,TORX; SIZE: T6X75MM; YT-25951

SCREWDRIVER,TORX; SIZE: T6X75MM; YT-25951


Përshkrim
Vendi i origjinës: Kinë Brand Name: yato
Numri Modeli: YT-25951 Size: me porosi
Emri i Produktit: kaçavidë Aplikacion: Riparimi i automjeteve
Ngjyra: Ngjyrë argjendi MOQ: 240 PC
Logo: Logo e personalizuar OEM: I akuzuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: INDUSTRIAL
:  
përshkrim i produktit

 TORX; SIZE: T6X75MM; MAGNETIC TIP;

 

BLADE MATERIAL: S2; HRC 58; SATIN FINISH; SANDED TIP; PP/TPR 3 COLOUR HANDLE WITH INJ ECTED LOGO


 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

 
HETIM