EN
Të gjitha kategoritë

SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

home>Produkte>SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

SCREWDRIVER SET-8PCS  YT-25980

SCREWDRIVER SET-8PCS YT-25980


Përshkrim
Vendi i origjinës: Kinë Emri i Produktit: kaçavidë
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 24 PC Logo: Logo e personalizuar
OEM: I akuzuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit

 

8PCS: 6X100MM, 6X38MM, PH2X100MM, PH2X38MM; PRECISION 2X50MM, 2,4X50MM, PH0X50MM, PH1X50MM; MAGNETIC TIP;

 

BLADE MATERIAL : S2; HRC 58; SATIN FINISH; SANDED TIP; PP/TPR 3 COLOUR HANDLE WITH INJECTED LOGO 

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

 
HETIM