EN
Të gjitha kategoritë

SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

home>Produkte>SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

SCREWDRIVER PRECICION YT-25855

SCREWDRIVER PRECICION YT-25855


Përshkrim
Vendi i origjinës: Kinë Numri Modeli: YT-25855
Size: me porosi Emri i Produktit: SCREWDRIVER PRECISION
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 240 PC Logo: Logo e personalizuar
OEM: I akuzuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit

 TORX; SIZE: T8X50MM

 

MATERIALE PADR SHTPI: S2; HRC 57-61; Doreza e Ngjyrave TPV / PP 3

 
Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

 
HETIM