EN
Të gjitha kategoritë

SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

home>Produkte>SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

PRECISION SCREWDRIVER YT-25835

PRECISION SCREWDRIVER YT-25835


Përshkrim
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Brand Name: yato
Numri Modeli: YT-25835 Size: me porosi
Emri i Produktit: SCREWDRIVER PRECISION Aplikacion: Riparimi i automjeteve
Ngjyra: Ngjyrë argjendi MOQ: 240 PC
Logo: Logo e personalizuar OEM: I akuzuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: INDUSTRIAL
:  
përshkrim i produktit

 PHILLIPS; SIZE: PH0X50MM;

BLADE MATERIAL: S2; HRC 57-61; TPV/PP 3 COLOUR HANDLE

 

 

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

HETIM