EN
Të gjitha kategoritë

SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

home>Produkte>SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

OEM Customized Logo 6Pcs CO-HSS Twist Mini Drill Bit Set 2-8MM YT-41602

OEM Customized Logo 6Pcs CO-HSS Twist Mini Drill Bit Set 2-8MM YT-41602


Përshkrim
Vendi i origjinës: Kinë Brand Name: YATO
Numri Modeli: YT-41602 Lloji: Stërvitja Bit Bit
Përdorimi: Shpimi metalik Emri i Produktit: DRILL BIT SET
Aplikacion: Shpimi metalik Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 60 PC Logo: Logo e personalizuar
OEM: I akuzuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit

Përshkrim
Set of cobalt drill bits for metal 6 pcs. Resistant to high temperature.

The set includes 6 drills with a diameter [mm]:
2, 3, 4, 5, 6, 8

Përdorimi / Zbatimi i synuar
- industria
- for precise drilling in difficult materials, eg stainless steel, non-ferrous metals, plastics, stainless and acid-proof steel

përmbajtje
Box with size markings.
Drills 6 pcs

Të dhënat teknike

simbol YT-41602
EAN 5906083416026
Markë Yato
pesha (kg) 0.1170
Diametri [mm] 2-8
material kobalt
Aplikacion Metal
Trajtuar Cilindrik

 

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

 
HETIM