EN
Të gjitha kategoritë

SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

home>Produkte>SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

SET INDUSTRIALE 8PCS SHKRETUES

SET INDUSTRIALE 8PCS SHKRETUES


Përshkrim
Trajtojë materiale: polypropylene Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë
Brand Name: YATO Emri i Produktit: kaçavidë
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 24 PC Logo: Logo e personalizuar
OEM: pranuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit

 

 

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

 
HETIM