EN
Të gjitha kategoritë

SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

home>Produkte>SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

Hand tool Mechanical Screwdriver Set-15Pcs YT-25981
Hand tool Mechanical Screwdriver Set-15Pcs YT-25981

Hand tool Mechanical Screwdriver Set-15Pcs YT-25981


Përshkrim
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Brand Name: yato
Numri Modeli: YT-25981 materiali: Stainless çeliku
Size: me porosi Emri i Produktit: kaçavidë
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 24 PC Logo: Logo e personalizuar
OEM: I akuzuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit

Përshkrim
For professional assembly work in various industries. The spindle is made of steel with the symbol S2, hardened to approximately 58 HRC. The surface of the mandrel is satined, the working tip is hardened and sanded / reinforces the stability of the tip. Handle made of appropriately selected materials of different hardness
Përdorimi / Zbatimi i synuar
Për punë profesionale të montimit në industri të ndryshme.
përmbajtje
Screwdrivers:
flat: 6X125MM, 6X100MM, 6X38MM, 5X75MM,
cross-linked: PH2X100MM, PH2X38MM, PH1X75MM;
Precision screwdrivers:
flat: 1.5X50MM, 2X50MM,
cross-linked: PH00X50MM, PH0X50MM;
Torx T5X50MM, T6X50MM, T7X50MM, T8X50MM;GO

Të dhënat teknike

 simbol  YT-25981
 EAN  5906083259814
 Markë  YATO
 pesha (kg)  0.9000
 Master Kartoni MC  24
 Kutia e brendshme IB  6
 Gjatësia e funksionimit [mm]  Mix of length
 shpellë  Përzierje e llojeve
 Modeli / qëllimi  Universal S2
 The size of the tip  Përzierje e madhësive
 Sasia [copë]  15

 
 
Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

 
NA KONTAKTONI
HETIM