EN
Të gjitha kategoritë

SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

home>Produkte>SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

2019 Hot Sell SOCKET Wrench Tool SET 1/2
2019 Hot Sell SOCKET Wrench Tool SET 1/2
2019 Hot Sell SOCKET Wrench Tool SET 1/2

2019 Hot Sell SOCKET Wrench Tool SET 1/2


Përshkrim
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Brand Name: yato
Numri Modeli: YT-3867 materiali: Stainless çeliku
Emri i Produktit: SISTEMI I BAZS Aplikacion: Riparimi i automjeteve
Ngjyra: Ngjyrë argjendi MOQ: 10 PC
Logo: Logo e personalizuar OEM: I akuzuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: INDUSTRIAL
Size: me porosi  
përshkrim i produktit

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

 
HETIM