EN
Të gjitha kategoritë

SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

home>Produkte>SHTRESAVE DHE SHKRETSUESIT BITA

19PCS CO-HSS TWIST DRILL BIT SET YT-41604

19PCS CO-HSS TWIST DRILL BIT SET YT-41604


Përshkrim
Vendi i origjinës: Kinë Lloji: Stërvitja Bit Bit
Emri i Produktit: PIKA E BITUAR Aplikacion: Riparimi i automjeteve
Ngjyra: Ngjyrë argjendi MOQ: 30 PC
Logo: Logo e personalizuar OEM: I akuzuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: INDUSTRIAL
:  
përshkrim i produktit

 19 PC, DIN 338, M35, KIPSHILLA ANGLE 135 DEG., BANKA CILINDRIKE,

 

SIZES: 1/ 1.5/ 2/ 2.5/ 3/ 3.5/ 4/ 4.5/ 5/ 5.5/ 6/ 6.5/ 7/ 7.5/ 8/ 8.5/ 9/ 9.5/ 10 MM

 

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

 
Rreth nesh

 
HETIM