EN
Të gjitha kategoritë

MJETET POWER & GAZOLINE

home>Produkte>MJETET POWER & GAZOLINE

YATO 18V YT-82770 CORDLESS POWER TOOLS ROTARY HAMMER IMPACT DRILL SDS PLUS
YATO 18V YT-82770 CORDLESS POWER TOOLS ROTARY HAMMER IMPACT DRILL SDS PLUS
YATO 18V YT-82770 CORDLESS POWER TOOLS ROTARY HAMMER IMPACT DRILL SDS PLUS
YATO 18V YT-82770 CORDLESS POWER TOOLS ROTARY HAMMER IMPACT DRILL SDS PLUS
YATO 18V YT-82770 CORDLESS POWER TOOLS ROTARY HAMMER IMPACT DRILL SDS PLUS

YATO 18V YT-82770 CORDLESS POWER TOOLS ROTARY HAMMER IMPACT DRILL SDS PLUS


Përshkrim
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Brand Name: YATO
Numri Modeli: YT-82770 Përmasat: 0.43 * 0.38 * 0.36m
Tensioni i vlerësuar: 18V Pesha: 5.87KG
Lloji: Cordless Emri i Produktit: Hammer rrotullues
MOQ: 3 Cope Cilësia: Profesional
Ngjyra: Red + Black Funksioni: 3 funksione
Energjia e ndikimit: 2.0J Drill capacity: STEEL/ CONCRETE/ WOOD 13/ 18/ 30MM
:  
përshkrim i produktit
TENSI: 18V
FUNKSIONE: DRILLING, CHISELING, HAMMER DRILLING;
BATTERY: 3.0 AH LI-ION
Koha e tarifimit: 90MIN
IMPACT ENERGY: 2.0J
Shkalla e ndikimit: 0-4800 BPM
SPEED: 0-1850 RPM
DRILLING CAPACITY: STEEL/ CONCRETE/ WOOD 13/ 18/ 30MM
AKSESORT: 3 PCS DRILL BITS,2 PCS CHISELS;


 

 
Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 
Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

 
HETIM