EN
Të gjitha kategoritë

MJETE PNEUMATIKE

home>Produkte>MJETE PNEUMATIKE

YATO YT-0953 1/2'' 1356NM TWIN HAMMER PNEUMATIC IMPACT WRENCH
YATO YT-0953 1/2'' 1356NM TWIN HAMMER PNEUMATIC IMPACT WRENCH

YATO YT-0953 1/2'' 1356NM TWIN HAMMER PNEUMATIC IMPACT WRENCH


Përshkrim
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Brand Name: YATO
Numri Modeli: YT-0953 Lloji: Pika e ajrit
Konsumi mesatar i ajrit: 153 Çift rrotullues maksimal: 1356NM
Emri i Produktit: AROSHURA 1/2 "1356NM Aplikacion: Riparimi i automjeteve
Ngjyra: Black & Red MOQ: 10 PC
Logo: yato OEM: pranuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: INDUSTRIAL
:  
përshkrim i produktit

 

 

Përshkrim

Yato 1356 Nm pneumatic wrench.

Bërë prej gize të përbërë dhe duralumin.
The TWIN HAMER impact mechanism guarantees unscrewing efficiency and ensures extraordinary durability.
The START-STOP system allows to minimize the idle time of the device.
The integrated torque regulator protects against thread overload, minimum tightening torque approx. 90 Nm.
Low weight - 2 kg
The highest power in the key class 1/2 - 1356 Nm
Vlerat e punës të marra në cilësimet individuale:
1.814 Nm
2.185 Nm
3.1356 Nm

Përdorimi / Zbatimi i synuar

Application in industry, mechanical services, tire services and car workshops.

përmbajtje

- çelës pneumatik
- lidhës 1/4 "
- Manuali i perdoruesit
- Karta e Garancisë

Të dhënat teknike

simbol YT-0953
EAN 5906083909535
Markë Yato
pesha (kg) 2.4500
Master Kartoni MC 10
mik 180
Presioni [shirit] 6.3
Torque [Nm] 1356
Rrotullime min / maks 10000
paketë kuti ngjyrash
Madhësia e shpejtë e bashkuesit [inç] 1 / 4 "
Kapaciteti [l / min] 153
Madhësia [inç] 1 / 2

 

 

Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

HETIM