EN
Të gjitha kategoritë

Mjetet e ndërtimit

home>Produkte>Mjetet e ndërtimit

YATO CONSTRUCTION TOOLS PLUMBING TOOL CHAIN PIPE WRENCH 130MM YT-22261

YATO CONSTRUCTION TOOLS PLUMBING TOOL CHAIN PIPE WRENCH 130MM YT-22261


Përshkrim
Trashësia: E pa vlerësuar Kapaciteti i nofullës: 1 1 / 2IN
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Brand Name: yato
Numri Modeli: YT-22261 materiali: Stainless çeliku
Size: me porosi Emri i Produktit: CHAIN PIPE WRENCH 130MM
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 240 PC Logo: Logo e personalizuar
OEM: I akuzuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit

 GJATESIA: 400MM;

CHAIN LENGTH 460MM, Ra 130 MM;

DROP FORGED 45# STEEL - HRC 43-48;

INDUCTION HARDENED TEETH - HRC 50-55

YATO - N IN MARRREVESHJE ME TEKNOLOGJI

 

Qëndrueshmëria, përsosja e ekzekutimit, materialet e shkëlqyera dhe çeliku me cilësi të lartë janë tiparet kryesore teknike të produkteve YATO, të cilat mund të përdoren në tre fusha: punëtori për riparimin e makinave, ndërtim dhe kopsht. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë nga shumë fusha të industrisë. Qëndrueshmëria dhe rezistenca unike e mjeteve YATO i destinuan ata për industri të rëndë dhe aplikime shërbimi.

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

HETIM