EN
Të gjitha kategoritë

MJETET AUTOMOTIVE

home>Produkte>MJETET AUTOMOTIVE

YATO YT-0605 2PCS COIL SPRING CLAMP YT-0605 COIL SPRING CLAMP SIZE 90X200MM Hand Tool
YATO YT-0605 2PCS COIL SPRING CLAMP YT-0605 COIL SPRING CLAMP SIZE 90X200MM Hand Tool

YATO YT-0605 2PCS COIL SPRING CLAMP YT-0605 COIL SPRING CLAMP SIZE 90X200MM Hand Tool


Përshkrim
Vendi i origjinës: Kinë Brand Name: YATO
Numri Modeli: YT-0605 materiali: Stainless çeliku
Standarde ose jostandarde: standard Emri i Produktit: GRUPI Pranvera i mbështjelljes
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 10 PC Logo: yato
OEM: pranuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit
 
2PCS; Madhësia: 90X200 mm

Përshkrim

Professional spring pullers with a length of 200 mm. Spring removers are essential for professional chassis service. They are adapted to all types of springs in McPherson struts and independent springs. They have a fine thread that facilitates work under spring load. Pullers work with a 1/2 "ratchet. Work is safe thanks to the specially profiled, two-armed handles.

Të dhënat teknike

simbol YT-0605
EAN 5906083906053
Markë Yato
pesha (kg) 1.6800
Master Kartoni MC 10
Kutia e brendshme IB 5
mik 270
Madhësia [mm] 90x200
Gjatësia [mm] 200
Sasia [copë] 2

YATO - N IN MARRREVESHJE ME TEKNOLOGJI

 

Qëndrueshmëria, përsosja e ekzekutimit, materialet e shkëlqyera dhe çeliku me cilësi të lartë janë tiparet kryesore teknike të produkteve YATO, të cilat mund të përdoren në tre fusha: punëtori për riparimin e makinave, ndërtim dhe kopsht. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë nga shumë fusha të industrisë. Qëndrueshmëria dhe rezistenca unike e mjeteve YATO i destinuan ata për industri të rëndë dhe aplikime shërbimi.

 

Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 
Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

HETIM