EN
Të gjitha kategoritë

MJETET AUTOMOTIVE

home>Produkte>MJETET AUTOMOTIVE

YATO YT-0596 AUTOMOTIVE TOOLS CUP TAP OIL FILTER WRENCH SET 30PCS
YATO YT-0596 AUTOMOTIVE TOOLS CUP TAP OIL FILTER WRENCH SET 30PCS
YATO YT-0596 AUTOMOTIVE TOOLS CUP TAP OIL FILTER WRENCH SET 30PCS
YATO YT-0596 AUTOMOTIVE TOOLS CUP TAP OIL FILTER WRENCH SET 30PCS

YATO YT-0596 AUTOMOTIVE TOOLS CUP TAP OIL FILTER WRENCH SET 30PCS


Përshkrim
Vendi i origjinës: Kinë Brand Name: yato
Numri Modeli: YT-0596 materiali: Stainless çeliku
Size: me porosi Emri i Produktit: CUP TAP OIL FILTER WRENCH SET 30PCS
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: Ngjyrë argjendi
MOQ: 3 PC Logo: Logo e personalizuar
OEM: pranuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit

 

30PCS; 28PCS OF CUPS, 3/8"DR.: 66/6GROOVE, 76/30GROOVE, 76/8 GROOVE, 93/36 GROOVE, 93/45GROOVE, 95/15GROOVE, 96/18GROOVE , 108/18GROOVE, 65/14TH, 65/67TH, 68/14TH, 73/14TH, 74/15TH, 74-76/15TH, 75-77/15TH, 76/12TH, 76/14TH, 78/15TH, 80/15TH, 80-82/15TH, 86/16TH, 86/18TH, 90/15TH, 92/10TH, 93/15TH, 100/15TH, 106/15TH, 108/15TH; OIL FILTER WRENCH; ADAPTOR 3/8"X 1/2"; ELECTRO BLACK OXIDE

 

Të dhënat teknike

simbol YT-0596
EAN 5906083905964
Markë Yato
pesha (kg) 6.1670
Master Kartoni MC 3
mik 36
sasi 38
Madhësia e makinës [kalori] 3 / 8 "
Masat SW66, SW65, SW65-67, SW68, SW73, SW74, SW74-76, SW75-77, SW76 X 4, SW78, SW80, SW80-82, SW86 X 2, SW90, SW92, SW93 X 3, SW95, SW96, SW100, SW106, SW108 X 2
Range [mm] 65-120

YATO - N IN MARRREVESHJE ME TEKNOLOGJI

 

Qëndrueshmëria, përsosja e ekzekutimit, materialet e shkëlqyera dhe çeliku me cilësi të lartë janë tiparet kryesore teknike të produkteve YATO, të cilat mund të përdoren në tre fusha: punëtori për riparimin e makinave, ndërtim dhe kopsht. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë nga shumë fusha të industrisë. Qëndrueshmëria dhe rezistenca unike e mjeteve YATO i destinuan ata për industri të rëndë dhe aplikime shërbimi.

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

HETIM