EN
Të gjitha kategoritë

MJETET AUTOMOTIVE

home>Produkte>MJETET AUTOMOTIVE

YATO Hot Sale High Quality Steel Auto Repair Tool Cabinet 211 Pcs Tools Tool Trolley YT-55290
YATO Hot Sale High Quality Steel Auto Repair Tool Cabinet 211 Pcs Tools Tool Trolley YT-55290
YATO Hot Sale High Quality Steel Auto Repair Tool Cabinet 211 Pcs Tools Tool Trolley YT-55290
YATO Hot Sale High Quality Steel Auto Repair Tool Cabinet 211 Pcs Tools Tool Trolley YT-55290

YATO Hot Sale High Quality Steel Auto Repair Tool Cabinet 211 Pcs Tools Tool Trolley YT-55290


Përshkrim
Lloji: kabinet Ngjyra: E kuqe, Argjend
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Brand Name: YATO
Numri Modeli: YT-55290 Emri i Produktit: KABINETI ROLLOR
Aplikacion: Riparimi i automjeteve MOQ: 1 PC
Logo: Logo e personalizuar OEM: pranuar
Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë GRUPI: INDUSTRIAL
:  
përshkrim i produktit

 

 

 


 

 

Të dhënat teknike

simbol YT-55290
EAN 5906083552908
Markë Yato
pesha (kg) 74.0000
Master Kartoni MC 1
material fletë çeliku
Sasia e sirtareve 7
Madhësia [cm] 98x77x46,5
Sasia [copë] 211

 

Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

HETIM