EN
Të gjitha kategoritë

MJETET AUTOMOTIVE

home>Produkte>MJETET AUTOMOTIVE

Electric Extension Cable Roll Cable Reel 30M Yato YT-8106
Electric Extension Cable Roll Cable Reel 30M Yato YT-8106

Electric Extension Cable Roll Cable Reel 30M Yato YT-8106


Përshkrim
Vendi i origjinës: Kinë Brand Name: YATO
Numri Modeli: YT-8106 Emri i Produktit: Mbështjell kabllovik
Aplikacion: Riparimi i automjeteve Ngjyra: E KUQE DHE E ZEZE
MOQ: 240 PC Logo: Logo e personalizuar
OEM: pranuar Cilësia: I qëndrueshëm i ngurtë
GRUPI: INDUSTRIAL  
përshkrim i produktit

 LENGTH: 30M, MAX 16A /~230V, FRENCH TYPE E, IP44, H05RR-F3G2.5; RED RUBBER, SOCKET AND SHUTTERS, PLASTIC REEL WITH METAL STAND AND PLASTIC HANDLE, OVER HEAT PROTECTION, CHILDREN PROTECTION

Përshkrim
The YT-8106 drum extension allows you to connect several electrical devices in a place where it is necessary to use them and where a power outlet is not available. The extension cord is equipped with a lightweight and stable stand integrated with an ergonomic grip for easy carrying and a convenient grip for winding the extension cord on the drum. In addition, the extension cord has been equipped with plugs to protect the sockets against dirt intrusion (IP44 protection level).

YATO - N IN MARRREVESHJE ME TEKNOLOGJI

 

Qëndrueshmëria, përsosja e ekzekutimit, materialet e shkëlqyera dhe çeliku me cilësi të lartë janë tiparet kryesore teknike të produkteve YATO, të cilat mund të përdoren në tre fusha: punëtori për riparimin e makinave, ndërtim dhe kopsht. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë nga shumë fusha të industrisë. Qëndrueshmëria dhe rezistenca unike e mjeteve YATO i destinuan ata për industri të rëndë dhe aplikime shërbimi.

 

Produkte Aplikimi

 

Kategoria produkt

 

Produkt me shitje të nxehtë

Mjetet e markës YATO

Qëndrueshmëria, përsosja e punimit, materialet e shkëlqyera, çeliku me cilësi të lartë janë tiparet teknike të produkteve YATO, oferta e të cilave ka të bëjë me tre fusha: shërbimi, ndërtimi dhe kopshti. Mjetet dore dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë në shumë fusha të ekonomisë. Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme predispozojnë YATO për aplikime në kushte intensive industriale dhe shërbimi.

 

veprim:Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mallrat, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

Rreth nesh

HETIM