EN
All Categories

SCREWDRIVERS & SCREWDRIVERS BITS

>lọ>ngwaahịa>SCREWDRIVERS & SCREWDRIVERS BITS

YATO Torx Socket Set 111Pcs Socket Wrench Tool Set Saving Screwdriver Kit Set
YATO Torx Socket Set 111Pcs Socket Wrench Tool Set Saving Screwdriver Kit Set
YATO Torx Socket Set 111Pcs Socket Wrench Tool Set Saving Screwdriver Kit Set
YATO Torx Socket Set 111Pcs Socket Wrench Tool Set Saving Screwdriver Kit Set
YATO Torx Socket Set 111Pcs Socket Wrench Tool Set Saving Screwdriver Kit Set

YATO Torx Socket Set 111Pcs Socket Wrench Tool Set Saving Screwdriver Kit Set


Description
Ika aha: YATO Model Number: NJ-3883
Ebe nke Si Malite: Shanghai, China ngwa: Onodi, Auto Mmezi
ngwugwu: BMC Igbe Product aha: KWESCR S KWES 1/R 4/ 3/8 ", 1/2" & 111/XNUMX "XNUMXPCS
agba: silver MOQ: 6 PC
logo: Akara ahaziri OEM: nabatara
Quality: Inogide Solid Otu: Ụlọ ọrụ
:  
Product Description

 

111 PCS; 1/2" & 3/8" & 1/4"; OKWU niile: 6PT, ihe: CRV 50BV30, 2 TONE WITH LATHE KNURLING, 1/2 ''DR. Regular, DIN 31 21, AS-DRIVE, Ogologo: 38/ 42MM, 14PCS (YT -1207 - 14MM/ YT -1208 - 15MM/ YT -1209 - 16MM/ YT -1210 - 17MM/ YT -1211 - 18MM/ YT -1212 - 19MM/ YT -1213 - 20MM/ YT- 1214 - 21MM/ YT-1215 - 22MM/ YT-1216 - 23MM/ YT-1217 - 24MM/ YT-1218 - 27MM/ YT-1219 - 30MM/ YT-1220 - 32MM), 3/8''DR. DIN 3121, AS-DRIVE, Ogologo: 28/30MM, 11PCS (YT-3804 - 9MM/ YT-3805 - 10MM/ YT-3 806 - 11MM/ YT-3807 - 12MM/ YT-3808 - 13 YT 3809MM/ YT-14-3810MM/ YT-15-3811MM/ YT-16-3812MM/ YT-17-3813 MM/ YT-18-3814MM), 19/1 `` DR. Ogologo: 4MM, 3121PCS (25MM/ YT-13 - 3.5MM/ YT-1401 - 4MM/ Y T-1402 - 4.5MM/ YT-1403 - 5MM/ YT-1404 - 5.5MM/ YT-1405 - 6MM/YT 1406 - 7MM/ YT-1407 - 8MM/ YT-1408 - 9MM/ YT-1409 - 10M M/ YT-1410 - 11MM/ YT-1411 - 12MM); Ogwe ndọtị 1412/13"DR., CRV1BTH LETH 2MM (YT-50), 30/127 "DR., CRV 1247BV1, LEN GTH: 2MM (YT-50), 30/254" DR., CRV 1248BV3 , Ogologo: 8MM (YT-50), 30/76" DR., CRV 3843BV3, Ogologo: 8MM (YT-50), 30/152.4"D R., CRV 3844BV1, Ogologo: 4MM (YT-50) , 30/50.8 ''DR., CRV 1429BV1, Ogologo: 4MM (YT-50); Ụzọ atọ JOINT 30/152.4 "(F) X1432/3" (M), CRV 8BV1, 2/50 "(F) X30/1" (M), CRV 2BV3, 8/50 "(F) X30/3" (M), CRV 8BV1; Njikọ eluigwe na ala 4/50 "DR., CRV 30BV1 (YT-2), 50/30" DR., CRV 1252BV3 (YT-8), 50/30" DR., CRV 3850BV1 (YT) -4); SPARK PLUG SOCKET 50/30 "DR., CRV 1437BV1, Ogologo: 2MM, 50M M (YT-30), 64MM (YT-16), 1253/21" DR., CRV 1254BV3, Ogologo: 8MM, 50MM (YT- 30), 64MM (YT-16); AKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWASỊ AKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWASỊAKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWỤKWASỊRỊRỊA. 3851/21"DR,3852/1"DR Ogologo: 2 MM, CRV255 (YT-6140); SPINNER HANDLE 0732/3 "DR., Ogologo: 8MM, CRV 200BV6140 (YT-0731); BIT ADAPTER 1/4"X155/6140", CRV0730 (YT- 1), BIT ADAPTER 4/150"X50/30", CRV1427 (YT-1); SCROWDRIVER BITS 2/5", S16, Ogologo: 6140MM, 1295PCS (SL: 3MM/ YT-8 - 5. 16MM/ YT-6140 - 1296MM/; PH: YT-5 - PH16/ YT-2 - PH30/; PZ : PZ15/ PZ6/; TORX TAMPERPROOF: YT -7892 - T6/ YT -5 - T7893/ T 8/ YT -7895 - T2/ YT -7896 - T3/; HEX: 2MM/ YT -3 - 7912MM/ 27MM ); BIT SOCKET 7913/30" DR., AISI S35/ CRV7914, Ogologo: 40M M, 7915PCS (SL: YT-45 - 5.5MM/ YT-7921 - 6MM/ YT-6.5 - 1MM/; PH: YT- 4 - PH2/ YT-6150 - PH37/; PZ: YT-21 - PZ7679/ YT -4 - PZ7680/ TORX: YT-5.5 - T7681/ YT-6.5 - T7673/ YT-1 - T7674/ YT-2 - T7676/ YT -1 - T7677/; TORX TAMPERPROOF: T2/ T7660 8/ T7661/ T10/ T7662/; HEX: YT -15 - 7663MM/ YT -20 - 7664MM/ YT -25 - 10MM/ YT -1 - 5MM) ; Ngwakọta SPANNER DIN 20, AS-DR IVE, CRV, 25PCS (YT-40 - 7667MM/ YT-3 - 7668MM/ YT-4 - 7669MM/ YT-5 - 7670MM/ YT-6 - 3113/YT YT -12 - 0337MM/ YT -8 - 0338MM/ YT -9 - 0339MM/ YT -10 - 0340MM/ YT -11 - 0341MM/ YT -12 - 0342MM); HEX KEY CRV 13, 0343PCS (14, 0344, 15MM)

 

 

Description

Ngwa ngwa ọrụ ọkachamara nke emepụtara iji gboo mkpa ụgbọ ala pụrụ iche na

ọrụ igwe. Ihe mgbawa oghere na draịva oghere bụ nke CrV 50BV3 na-adịgide adịgide

chrome vanadium ngwá ọrụ ígwè. E mere okpu ndị ahụ site na matrix forging, na tupu hardening

A na-ahazi usoro ha site na iji nlele ziri ezi na ngwaọrụ njikwa. Okpu a kwadebere na

Sistemụ AS-Drive, na-abawanye oke torque site na 25%, yana nchekwa zuru oke nke rims nut,

okpu nwere ngwụcha elu ụda abụọ. Ihe ngwugwu a nwekwara ntinye nke S2 ​​siri ike. Ntọala ahụ

na-enye ohere ọrụ na-achọ nnukwu ibu na nkenke, na-enye ohere ịrụ ọtụtụ ọrụ ọrụ

metụtara unscrewing na screwing nke threaded njikọ nke dị iche iche nominal nha. Ọgba aghara

nwere aka nke nwere akụkụ atọ na ezé 72 (strok na-arụ ọrụ 5-pitch).

ọdịnaya

1/2 "sockets: 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24 mm, L = 38 mm; 27; 30; 32 mm, L = 42 mm
3/8 "oghere: 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16 mm, L = 28 mm 17; 18; 19 mm, L = 30 mm
1/4 "ntọala: 3.5; 4; 4.5; 5; 5.5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13 mm, L = 25 mm
1/2 "ratchet: 72T, 255 mm
3/8 "ratchet: 72T, 200 mm
1/4 "ratchet: 72T, 155 mm
1/4 "ọkụ na-amị amị,
1/4 "sikruuokwomoto, L = 150 mm
1/2 "Mgbatị: 125 mm; 250 mm
3/8 "Mgbatị: 575 mm; 150 mm
1/4 "Mgbatị: 50 mm; 100 mm
Ihe nkwụnye: 1/4 "; 3/8" "; 1/2" "
1/2 "; 3/8" mkpuchi kandụl: 16; 21mm
Njikọ Cardan: 1/2 "; 3/8" na 1/4"
Ihe nkwụnye maka 5/16 "na 1/2" ibe n'ibe
Bits 5/16 ":
- TORX: T27; T30; T35; T40; T45
- OBE FILIPS: Ph32; Ph3
- OBE POZIDRIV: Pz2; WP3
- Ewepụghị: 6; 6.5; 8 mm
- hexagonal: 5.5; 6; 6.5 mm
Torx screwdriver ibe n'ibe na 1/4 "oghere: T8; T10; T15; T20; T25
Torx screwdriver ibe n'ibe nwere oghere na 1/4 "oghere: T10; T15; T20; T25; T40
Philips cross screwdriver bits na 1/4 "anya: Ph1; Ph2
Pozidriv obe screwdriver bits na 1/4 "anya: Pz1; Pz2
Ewepụghị sikruuokwomoto ibe n'ibe na 1/4 "anya: 4; 5.5; 7 mm
Hexagonal screwdriver bits na 1/4 "oghere: 3; 4; 5; 6 mm
Ngwakọta ngwa ngwa: 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 19 mm
Igodo Allen: 1.5; 2; 2.5 mm
akpa akwa

 

Nka na ụzụ data

Symbol NJ-3883
EAN 5906083938832
Brand Yato
arọ (n'arọ) 8.5500
Nna -ukwu katọn MC 2
Pal 42
Dị oghere AS-DIVE
Oghere aka [mm] 14-32, 9-19, 3,5-13
Ogologo [mm] 255
ihe onwunwe MMV6140, CrV6150, CrV50BV30
Ibu ibu [PC] 111
Size [anụ ọhịa] 1/2, 1/4, 3/8

YATO - NA nkwenye na teknụzụ

 

Anwụ, zuru okè nke ogbugbu, magburu onwe ihe na elu mma ígwè bụ

isi njirimara teknụzụ nke ngwaahịa YATO, nke enwere ike iji rụọ ọrụ na mpaghara atọ: nrụzi ụgbọ ala

ulo oru, mwube na ogige. Ngwa ọrụ YATO na-ekpo ọkụ na-aga nke ọma

ndị ọkachamara si n'ọtụtụ mpaghara ụlọ ọrụ. Ọdịdị dị iche na nguzogide nke YATO 

ngwaọrụ kara aka ha maka nnukwu ọrụ ụlọ ọrụ na ngwa ọrụ.

 

 

 

Ngwaahịa

 

Ngwaahịa Na-ere Ọkụ

Ngwaọrụ YATO

Ogologo oge, izu oke nke ịrụ ọrụ, ihe ndị magburu onwe ya, nchara dị elu bụ njirimara teknụzụ nke ngwaahịa YATO, bụ ndị na-enye nsogbu gbasara mpaghara atọ: ọrụ, iwu ụlọ na ogige. Ndị ọkachamara na ọtụtụ ọrụ akụ na ụba na-eji ngwa YATO na ngwa ikuku. Ahụhụ na-adịgide adịgide na ogologo oge ga-eme ka YATO tinye n'ọrụ na nnukwu ụlọ ọrụ mmepụta ihe na ọnọdụ ọrụ.

 

Action:Ọ bụrụ na ị nwere ajụjụ ọ bụla gbasara ngwongwo, biko egbula oge kpọtụrụ anyị.

gbasara Anyị

 
NCHỌPỤTA